Copy of 3

Сећате ли се нашег дивног пријатеља из Италије Daniele Marasca? Даниеле је дошао преко мултикултуралног програма АИСЕЦ организације "Empower youth" који омогућава деци да истраже друге културе, народе и њихове обичаје.

У извештају реализованог пројекта АИСЕЦ је написао следеће: "У току ове сарадње, АИЕСЕЦ организација је успела да испуни очекивања основаца и оправдала је поверење одговорних особа из школе. Волонтери су се са лакоћом уклопили у пријатно окружење​, а њихова мотивација и дисциплина, као и позитивне реакције ученика још једном су показале важност и утицај ове организације. Управо то је истакла и управа школе "Мајка Југовића", која је овом приликом показала да на леп, квалитетан и посвећен начин ради са својим ђацима и пружа им школовање на високом нивоу. Професионализам и преданост школе, као и АИЕСЕЦ организације, несумњиво је довео до стварања нових вредности код ђака, што је доказ корисности програма и његове квалитетне реализације."

Поносни смо што смо били део овог пројекта!

Joomla Templates - by Joomlage.com