studio 1 - Copy

Какво дивно искуство је било гостовати у легендарном Радио Београду, у емисији Весне Ћоровић Бутрић "Фамилиологија"! Боравити у канцеларијама у којима су некада седели великани дечије књижевности Драган Лукић и Душан Радовић је заиста доживљај за памћење.

Деца су била изузетно расположена за разговор о књигама и читању и лепо су представила нашу школу.

1 4

1 6

1 8

1 9

1 10

1 13

1 14

1 15

1 19

1 22

1 25

Бивши легендарни уредници дечијег програма Радио Београда, књижевници Драган Лукић и Душан Радовић, са садашњом уредницом, дивном књижевницом Весном Ћоровић Бутрић! А поред толико легенди, наша деца, будуће легенде!

1 29

Школу су у емисији представили: Давид Загорац и Катарина Каламанда из 4/1, Лара Игић и Ирина Терзић из 4/2 и Урош Мијић из 4/4; Настасја Јовановић и Катја Симић из 5/2, Борис Хузејровић, Василије Штетин и Гаврило Кнежица из 5/3. Браво, децо!

studio 1

studio 2

studio 3

Целу емисију можете послушати на сајту РТС-а http://www.rts.rs/…/radio-beogra…/3296539/familiologija.html.

Joomla Templates - by Joomlage.com